Promosyon Tisort

Tişörtlerimiz %100 pamuktur.
Sıfır yaka, polo yaka ve V yaka seçeneği vardır.
Renk alternatifleri; Beyaz, Kırmızı, Sarı, A.Yeşil, Haki, Saks Mavi, Lacivert, Turuncu, Gri Melanj, Açık Mavi, Siyah, Pembe baskılı tişört modellerimiz aşağıdadır.
Beden Ölçüleri; S – M – L – XL
Ürünlerimiz stokludur. Numune gönderimi ücretlidir.
Tişört segmentimizdeki beden ölçüleri aşağıdaki gibidir.
Sıfır Yaka T-Shirt          43 x 67  Small
Sıfır Yaka T-Shirt          46 x 70  Medium
Sıfır Yaka T-Shirt          49 x 73  Large
Sıfır Yaka T-Shirt          52 x 76  X-large
Polo Yaka Tişörtler
baskılı polo yaka tişört

polo yaka tişört

 

Sıfır – Bisiklet Yaka Tişört

baskılı tişört

tişörte baskı

promosyon tişört

Promosyon tişört fiyatları için mail atınız

Promosyon tişört özellikle açık hava organizasyonlarında, firmaların personel giyim ihtiyaçlarında ve özel günlerin vazgeçilmez ürünleridir. Ürünlerimiz %100 pamuktur toptan promosyon tişörtlerimiz stoktan teslim şeklindedir. Ayrıca istenilen özellikle üretilerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Tişört baskılarımız, transfer baskı, serigrafi baskı, dijital transfer baskı ve tampon baskı yöntemi kullanılabilmektedir. Ancak istenildiğinde nakış kullanılmaktadır.

 Promosyon Tişört Fiyatları – Toptan – İmalat

Fotoğraftaki oyuntu olarak bakarsak promosyon tişört alanında da hizmet veren mermere oyulmak suretiyle oluşturulmuştur ve yaklaşık 2000 yıl once Efes Antik Kenti’nde bir geneleve giden yol uzerindeki kaldırımda yer almaktadır. Şekil üzerinde bir ayak izi, bir kadın yuzu ve fark edilmiyor olsa da bir para resmi olduğu bilinmektedir. Şehre gelen yabancıların dikkatini genel eve cekmek amaclanmıştır. Mesajı iletmekte kullanılan yontem tişört baskı ve iletilen mesajın netliği acısından carpıcı bir ornek olduğu soylenebilir. Bircok kaynak ilk reklam orneği olarak belirtmiştir. Fakat cok daha onceki tarihlerdeki orneklere dayanarak, bunun doğru olmadığı, oncesinde pek cok orneğin bulunduğu soylenebilir.

Eski Roma’da kalıntıların incelenmesi sonucu, mandıraların serigrafi baskı ile kalıcı şekilde baskılar yapılır. Yıkama sonunca çıkmayan baskılar olarak bilinir. Diğer yöntem olarak emprime tişört baskı da yapılabilinir. duvarlarında uzerinde keci resmi olan tabelalara, okulların onunde de kırbaclanan oğlan cocuğu resimlerine rastlanmıştır. Eski Mısır’lılardan, mezar taşlarının uzerine, insanların okuması ereğiyle kazınmış ceşitli suslemeler ve renkli işlemeler biciminde tabletler gunumuze kadar ulaşmıştır. Reklam baskılı tişört Bu gelenek daha sonraları “tişört baskısı” olarak  da gecmiştir. Bir donem Osmanlı sultanlarının okculuk marifetleri, musabakalarda başarılı olan kişilerin isimleri adlarına yazılan methiyelerle birlikte bu dikilitaşların uzerine işlenmiştir. Özellikle toptan tişört fiyatları Babil, Mısır ve Roma uygarlıklarında reklam niteliği taşıyan metinler ve ilan panoları, yazılı reklamın oncul orneklerini oluşturmaktadır. Serigrafi tişört baskı olarak da bilinen yöntemle ipek gerilir boya dökülür ve ragle ile baskı yapılmış olacaktır.Yazılı reklamın ilk orneği İngiltere British Museum’ da bulunan ve yaklaşık 3000 yıl once bir papiruse yazıldığı sanılan bir ceşit duyurudur. Bu duyuruda kacan iki esirin ozellikleri, fiyatları ve haklarındaki odul belirtilmiştir.

Yaz için yapılan donemi arkeolojik  kalıntılardan elde tişört imalatçıları edilen bulgular o donemlerde halka yonelik duyurular icin duvarların en cok kullanılan ortamlar olduğunu gostermektedir. Meydan ve koşe başlarındaki taşların uzerinde sirklerin ve yarışmalarının  uyuruları bulunmaktadır. Ayrıca baskılı tişört imalatçıları tabletlerinde bazı oğelerin satılık olduğuna ya da bazı oğelerde indirim uygulandığına dair işaretler bulunmuştur. İlk zamanlarda acık hava reklamları icin genel olarak uygun mekanlar ibadethanelerin cevreleri ve pazar meydanlarıdır. ‘’baskılı tişört” adı verilen duvar kağıtları, pazar alanlarında ve sokaklarda cok uzun sure kullanılmıştır. Dazibao, buyuk harfle yazılmış gazete anlamına gelmektedir. Yaz sıcaklarında kumaş üzerine baskı sırasında da bu tur araclara cok sık başvurulmuştur. Bir başka anlatımla acık hava reklamları ilk kez tuccarlar tarafından kullanılmıştır. Ancak bu tam anlamıyla penye tişört reklamcılık değildir. Soz konusu donemlerde yapılan reklamlar daha cok halka yonelik toplumsal duyurular, urun satmak icin yapılan reklamlar olarak nitelendirilebilir.

Ortacağ lonca sisteminin kurulması, %100 pamuklu kumaşlardan oluşan emprime boyalarla yapabilen bir baskı makinesi icat etmesi ve. Modern anlamda reklamcılık sayabileceğimiz reklamcılık etkinlikleri el duyurusu biciminde başlamıştır. İlk olarak boyalar sağlıklı olup fiske makinesinden geçirilerek tişört üzerine preslenir. Sonrasında ise firma logoları grafik çizilerek tişörtün üzerine baskı yapılır. Bu bağlamda beyaz renkli tişörtlere transfer baskı yapılır. ortusu zamanında kullanılan el duyurularına rastlanır. İngiltere’de William Caxton isimli bir matbaacı rahipler icin hazırladığı adlı kitabın pazarlanması sorunuyla karşılaşınca, ilk duvar afişi bu nedenle 1480’de Londra’da bir kilise kapısına asılmıştır. Daha sonra Almanya’da yaşayan bir rahip olan sıcak transfer baskı satan karşı geliştirdiği işi pamuklu yüzeylere transfer baskı yapmak olan bir kişi bunu rahatlıkla yapacaktır. Kilisenin kapısına civiletmiştir. Boylece kilisede reformasyon donemi başlamıştır.

Uretim, uretilenin paylaşımı ve değişimi, yani bugunku anlamıyla ticaret doğal olarak reklamcılığın da kaynağı olmuştur. Avrupa’da ticaretten oturu kentleşmenin yoğun olduğu yerlerde, insanlara belirli aralıklarla yayın sunarak, onları dunyadan haberdar etme ihtiyacı, 16. ve 17. yuzyıllarda zorunluluk halini tişört baskı almıştır. Bazı kaynaklar, 1605′te, ticari amactan doğduğu varsayılan adlı yayının, ilk gazete olduğu uzerinde durmaktadırlar. Şirket logosunu üzerine alıp renkli baskı istenirse bu anlamda da yayımlanmaya başlanan gazeteler de reklamcılığa katkıda bulunan ilk kitle iletişim aracları olmuştur. Belli aralıklarla basılan bu yayınlar, hayatlarına devam edebilmek icin farklı gelir kaynakları bulmak zorunda kalmışlardır. Gazete sahiplerinin bu yuku promosyon tişört fiyatları kaldırmalarının gucleşmesi ile yayınlarda zamanla reklamlar hızla coğalmaya başlamış ve zamanla da reklamlarla yaşar duruma gelmişlerdir. “Reklamcılığı duzenleyen yasalara ilk kez 1614’te İngiltere’de rastlanmaktadır. Reklamcılığı duzenlemek uzere hazırlanan bu kurallara başta oteller olmak uzere bircok reklamcılık uygulamasına belirli sınırlamalar getirilmiştir. Orneğin, ilk yasa asıların binadan en fazla toptan tişört fiyatları metre taşmasını ve ata binen insanların rahatlıkla gorebileceği yukseklikte olmasını beklemek gerekecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir