Promosyon deri anahtarlik

Promosyon deri anahtarlıklar çift tarafı gömme baskılı olarak üretilmektedir.

Şık metal klipsli, promosyon deri anahtarlık üzerine logo baskısı yapılmaktadır.

Deriler ve kullanılan krom metaller kalitelidir.

Deri anahtarlıkların renk seçenekleri: Siyah, Bordo, Lacivert ve Taba

1000 adet çift taraf gömme baskılı toplam fiyat 950 TL+kdv

500 adet çift taraf gömme baskılı toplam fiyat 580 TL+kdv

Minimum sipariş 500 adettir.

deri anahtarlık

Deri anahtarlık fiyatlarımız için info@vivapromosyon.com adresine mail atarak veya 0212 284 67 59 nolu telefondan ulaşıp fiyat alabilirsiniz.

 

 

Promosyon Anahtarlık Fiyatları

Bunların hepsi duşmana karşı uygulanan yontemlerdi. Ancak iktidar sahipleri sadece duşmana karşı değil, ellerinde tuttukları bolgelerde meydana gelecek karışıklıklara, bozgunculuğa ve ajan faaliyetlerine karşı kendi halkına yahut işgal ettiği ulkenin halkına da propaganda yontemlerini kullandı. Bunun en yaygın yöntemi de hic şuphesiz promosyon anahtarlık ve afişlerdi. Propaganda logo baskılı anahtarlıkleri duşman askerinin moralini bozduğu kadar, yönetimler tarafından halkın moralini yuksek tutmak icin de kullanıldı. İlk başarılı orneklerine Dunya Tahtakale anahtarlık sırasında rastladığımız bu afişler, en buyuk etkiyi İstoç anahtarlık sırasında gösterdi. 

Birinci ve ikinci dunya savaşlarının, hemen hemen diğer butun sektörlerde olduğu gibi reklamcılık sektoru icin de maddi olarak duraklama ve daralma gibi sonuclar doğurduğu soylenebilir. Fakat reklamın, ozellikle de acık hava mecralarının promosyon deri anahtarlık aracı olarak kullanımı, reklamın insanlar uzerindeki gucunu ve etkisini test etmek ve anlamak acısından cok onemli sonuclar doğurduğu soylenebilir. İktidar sahipleri kendi ideolojilerinin pazarlamasını yapmışlardır adeta. Bu sayede kendilerine halk desteği sağlamışlar, mevcudiyetlerini guclendirmişler, yaptıkları ve yapacakları icraatları meşru ve haklı gostermişlerdir. Radyo ve televizyon gibi iletişim araclarının olmadığı Birinci Dunya İstoç anahtarlık yıllarında afiş ile yapılan promosyon anahtarlık fiyatları oldukca etkili olmuştur. Birinci Dunya İstoç anahtarlık, kullanılan logo baskılı anahtarlıklerle o kadar ozdeşleşmiştir ki, Birinci Dunya Ucuz anahtarlık “Poster Ucuz anahtarlık” olarak da adlandırılmıştır. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, Almanya, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu, Rusya, Sovyetler Birliği, Avustralya, Kanada ve İtalya, savaşlar sırasında promosyon anahtarlık fiyatları posterlerini yoğun olarak kullanmışlardır. 1914 yılına gelindiğinde, Birinci Dunya Ucuz anahtarlık başlamış ve afiş, tarihin gidişini

 Değiştirebilecek bir sanat dalı durumuna gelmiştir. Aynı sene tasarladığı, İngiltere’nin savaş bakanı  cok yakın bir yere bakan, kacılması mumkun olmayan gozleri ve izleyiciye yonelen işaret parmağıyla promosyon anahtarlık diye seslendiği afiş, yep yeni bir algı oluşmasına sebep olmuştur. Birey ve devlet arasındaki zayıf ilişki guclenmiştir. Afişin yarattığı etki sayesinde orduya katılmak bir secenek olmaktan cıkmış bir goreve donuşmuştur. Afişin başarısı doğrudan izleyiciye yönelmesinden kaynaklanıyordu. O gune kadar devlet gunluk yaşamı duzenlemede nispeten kucuk bir rol ustlenmekte ve bireylerden fazla bir talepte bulunmamaktaydı. Devlet ve devlet işleri sokaktaki insan icin uzakta ve yabancı bir alandaydı. Afiş butun bu mesafeleri yok ederek, devlet ve halkı birbirleriyle iletişime geçirmişti.  Kullanılan renkler ve Gotik diyebileceğimiz yazı karakteri, bu kasvetli havayla uyum icerisindedir. Tasarımcının yazıyı resmin dışında tutmayı tercih ettiğini goruyoruz. Belki de izleyiciyle goz kontağı kurmayan, gozlerini uzak bir noktaya sabitlemiş, derin duşuncelere dalmış gibi gorunen bu askerle izleyici arasında dikkat dağıtacak bir şey olsun istemiyordu. Boylelikle izleyici afişe bakarken ilk once bu askeri gorecek, onunla duygudaşlık kuracak ve daha sonra askere katılması gerektiğini soyleyen yazıları okuyacaktı ve ihayetinde ikna olacaktı. 

Birinci Dunya Toptan anahtarlık’na katılan ulkelerde siper toptan anahtarlıknın ruhsal temizlenmeyi sağlayan, aydınlanma getiren bir deneyim olduğunu anlatan promosyon anahtarlık fiyatları faaliyetleri yurutulmuştur. Bu afiş bu inancı destekler niteliktedir. Siyasi erk, Orduya kaydolmanın toplumu ahlaken arındıracağını ve guclendireceğini; toplumsal sucları, alkolizmi ve tembelliği yok edeceğini savunmuştur. Ordu yaşamının, otoriteye itaatin sağlanmasına ve sınıflar arası dayanışmanın gelişmesine yardımcı olduğu düşüncesi yaygın bir duşunce olmuştur.

Rusya’da 1917 Ekim Devrimi’nin ardından yaşanan ic savaş ve sonrasında sanat devrimin hizmetine girmiş durumdaydı. Bu surec ve sonrasında ilk amaç kitlelere sosyalizmi oğretmek olmuştur. Bunun icin, icinde ajitasyonu barındıran reklam baskılı anahtarlık yontemleri kullanılmıştır. 1920’li yıllarda Sovyet topraklarında yaşayan nufusun yuzde 80’inden fazlası okuma yazma bilmediği icin, ilk ajit-prop uygulamaları herkesin katıldığı sokak festivalleri ve halka acık tiyatro oyunları şeklinde gercekleştirilmiştir. İc toptan anahtarlıkn zorlukları icerisinde devrimci heyecanı devam ettirmeye calışan ajit-prop toplulukları sokaklarda renkli bir kutlama havası yaratmışlardır. Ajit-prop toplulukları kitleleri mobilize etmek amacıyla her turlu aracla devrimin reklam baskılı anahtarlıksını yapmışlardır.

 Fotoğraf, resim ve bayrak gibi kumaş anahtarlık araçlarıyla donatılmış bir tren ve bir ajit-prop topluluğu gormekteyiz. Lenin’in liderliğinde iktidara gelen devrimci hukumette kumaş anahtarlıkya ve ozelde sinema ve fotoğrafa oldukca onem vermiştir. Fotoğrafı gerceği sadece belgeleyen bir kayıt aracı olarak değil, politik kumaş anahtarlık aracı olarak da değerlendiren Lenin, “objektifle cok güzel tarih yazılır cunku bu acık ve anlaşılırdır. Hicbir ressam bir fotoğrafcının gorduğunu keten beze aktaracak kadar yetenekli değildir” diyordu.1917 yılının Aralık ayında, fotoğrafcılık ve sinema ozel birimi oluşturuldu.

Fotoğrafcılar icinden Alexander Rodchenko konstruktivist sanat anlayışıyla Sovyet fotoğrafcıları arasından one cıkan fotoğrafcılardandır. Modern kent yaşamı, yuzyılın başlarında sanatcıların algılarını da değiştirmişti. Rodchenko’da yeni kent yaşamını gorsel bir oğe olarak değerlendirdi ve devrimin etkilerini anlatmak için kullandı. Kumaş anahtarlık ardından 1929’da genel sekreterliğe gelen beraber toplumcu gercekci sanat anlayışı resmi sanat anlayışı olmuştur. Rus koylu kulturunde ortacağdan beri var olan Car hayranlığı, Lenin’i olumunden sonra halk arasında, Lenin’in tam da karşı olduğu şekliyle onu bir kahramana donuşturmuştur. Lenin’in ardılı Stalin de daha net bir şekilde ortaya cıkan bu surec İkinci Dunya Anahtarlığa baskı’nın ilk yıllarında bozguna uğrayan Kızıl Ordu’nun yeniden toparlanması amacıyla devlet eliyle surdurulmuş ve Stalin halka kurtarıcı bir ikon olarak sunulmuştur.

Anahtarlık’nde savaştan once ve savaş yıllarında en guclu ve etkin anahtarlık baskı aracı afişti. Sovyetlerin butun cumhuriyetlerinde kullanılan bu afişler, genc kuşağı eğitiyor ve toplumsal, kulturel olcutler ve değerleri belirtiyordu. Bu anahtarlık baskı afişlerinde yer bulamayacak hic bir etkinlik yoktu. Savaş yıllarında yağlıboya ile calışan pek cok ressam ilgilerini afiş tasarımına yöneltmiştir ve benzerlerine İngiltere’deki afişlerinde rastladığımız gibi doğrudan izleyiciyi hedef alan afişlerdendir. İc savaş yıllarında ve sonrasında kullanılan bu tip afişler izleyiciyi devrime destek olmaya cağırıyordu. hedef kitlesi kadınlar olan ve hem cinsleri tarafından dedikodu yapmayın diye uyarıldıkları afişlerdendir. Ulkelerin istihbarat ağının hızla gelişmesi yuzunden cephe gerisinde savaşa dair konuların konuşulmamasını oğutleyen bu tur afişler savaş boyunca kullanılmıştır. Savaşla beraber uretilen metal anahtarlık afişleri ulkenin butun kasabalarında, caddelerinde ve meydanlarında olduğu kadar cephede de goruluyordu. İnsanları cesaret aşılamaya calışan afişler Naziler’in işlediği sucları da teşhir ediyordu. Logo baskılıAnahtarlık başlamasıyla beraber  tasarladığı Anayurt seni cağırıyor! İsimli afişi butun ulkede bilinir hale geldi. Sovyet siyasi afiş sanatında Anayurt imajının kullanılmasının ilk orneklerinden olan afişte ana yurdun temsilinde, yuzunde evlatlarını askere çağıran ana imajı kullanılmıştır. İkinci Dunya Anahtarlık baskısı başladığında ulkeler metal anahtarlık ve afiş kullanımı konusunda deneyim sahibiydiler ve metal anahtarlıkya Birinci Dunya Anahtarlık baskısı’nda yaptıklarından cok daha fazla başvurdular. Radyo teknolojisi bulunmuştu ve boylelikle ilk savaşta kullanılan afiş, fotoğraf, film gibi tekniklere yenisi eklenmişti.

 Yazılı basına gore daha hızlı ve daha canlı olan radyo İkinci Dunya Anahtarlık baskısı’nın en onemli anahtarlık fiyatları aracı olmuştur. Anahtarlık fiyatları bakanı atamak oldu. Promosyon anahtarlık istanbulnın oneminin farkında olan bir baskı biçimidir. Anahtarlık fiyatları gercekten promosyon anahtarlık istanbul konusunda uzmanlaşmıştı ve kitleleri başarılı bir şekilde etkileyecek yollar bulabiliyordu. Ozellikle karşı yapılan karalama kampanyasını aracları sayesinde ”guzel” bir şekilde uyguluyordu. yapılanlar halk nezdinde tepki cekmiyordu. Bu tepkisizlikte propagandanın da etkisi yadsınamazdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir